Hope Davis

Acting

Hope Davis

Hope Davis je známý především z: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Boj o moc, Your Honor a Městečko Pines. Hope Davis se narodil 23. března 1964. Hope Davis je 62 let (nar. 23. března 1964).

Narození
23. března 1964 (62 let)
Místo narození
Englewood, New Jersey, USA

Životopis

Hope Davis (born March 23, 1964) is an American actress. She has starred in more than 20 feature films, including About Schmidt, Arlington Road, Flatliners, Mumford, American Splendor, The Lodger and Next Stop Wonderland.

Description above from the Wikipedia article Hope Davis, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.

Známý z

Filmografie

Časté dotazy

V jakých filmech a seriálech hrál Hope Davis?

Hope Davis je známý především z: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Boj o moc, Your Honor a Městečko Pines.

Kdy se narodil Hope Davis?

Hope Davis se narodil 23. března 1964. (Englewood, New Jersey, USA)

Kolik je Hope Davis let?

Hope Davis je 62 let (nar. 23. března 1964).

Aktualizováno: 25. října 2026 ·