★ 7.7
Acting
Olivia Cheng
Olivia Cheng je známý především z: Flash, Lovci duchů, Arrow a Hranice nemožného. Olivia Cheng se narodil 20. srpna 1979. Olivia Cheng je 47 let (nar. 20. srpna 1979).
- Narození
- 20. srpna 1979 (47 let)
- Místo narození
- Edmonton, Alberta, Canada
Životopis
Olivia Cheng is a Canadian actress of Chinese descent. She was born in Edmonton, Alberta, Canada, in 1985. She began her acting career in television, appearing in guest roles on shows such as "The Good Wife" and "The Mentalist." In 2014, she landed her breakout role as Mei Lin in the Netflix series "Marco Polo." She then went on to star in the Syfy series "Deadly Class" and the HBO Max series "Warrior."
Známý z
Filmografie
- 2026Private Eyes West CoastDetective Violet Xiao
- 2020The StandDr. Sylvia Wen
- 2019ZrakCharlotte
- 2019BojovníkAh Toy
- 2019Deadly ClassMaster Gao
- 2016CestovateléDr. Grace Lee
- 2014Marco PoloMei Lin
- 2014FlashLinda Park
- 2012ArrowLinda Park
- 2011Kauzy podle KateSullivan
- 2008FlashpointRuby Mai
- 2008Hranice nemožnéhoVictoria DiMiri
- 2007Krevní poutaWynter
- 2006Heuréka – město divůDr. Lisa Wheeler
- 2006Prolomená stezkaYe Fung 'aka' #4
- 2006Agentura JasnoBad Nanny
- 2005Lovci duchůSusan
- 20044400Wheat Field Reporter
Časté dotazy
V jakých filmech a seriálech hrál Olivia Cheng?
Olivia Cheng je známý především z: Flash, Lovci duchů, Arrow a Hranice nemožného.
Kdy se narodil Olivia Cheng?
Olivia Cheng se narodil 20. srpna 1979. (Edmonton, Alberta, Canada)
Kolik je Olivia Cheng let?
Olivia Cheng je 47 let (nar. 20. srpna 1979).
Aktualizováno: 24. října 2026 ·