Tim Post

Acting

Tim Post

Tim Post er mest kendt for The Expanse, Titans, The Strain og IT: Welcome to Derry. Tim Post er født 1. januar 1963. Tim Post er 63 år (født 1. januar 1963).

Født
1. januar 1963 (63 år)
Fødested
Canada

Kendt for

Filmografi

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke film og serier har Tim Post medvirket i?

Tim Post er mest kendt for The Expanse, Titans, The Strain og IT: Welcome to Derry.

Hvornår er Tim Post født?

Tim Post er født 1. januar 1963. (Canada )

Hvor gammel er Tim Post?

Tim Post er 63 år (født 1. januar 1963).

Opdateret: 25. oktober 2026 ·