★ 7.6
Acting
Lucas Black
Lucas Black paling terkenal dengan NCIS, NCIS: New Orleans, Chicago Hope dan American Gothic. Lucas Black dilahirkan pada 29 November 1982. Lucas Black berumur 43 tahun (lahir 29 November 1982).
- Lahir
- 29 November 1982 (43 tahun)
- Tempat lahir
- Speake, Alabama, USA
Biografi
Lucas York Black (born November 29, 1982) is an American film and television actor. He is known for his roles in the CBS television series American Gothic as well as roles in films such as Sling Blade, Jarhead, Friday Night Lights, The Fast and the Furious: Tokyo Drift, Legion and Get Low.
From Wikipedia, the free encyclopedia
From Wikipedia, the free encyclopedia
Terkenal dengan
Filemografi
- 2023Icons Unearthed: Fast & Furiousself
- 2014NCIS: New OrleansChristopher LaSalle
- 2003NCISChristopher LaSalle
- 1995American GothicCaleb Temple
- 1994Chicago HopeNoah Fielding
Soalan lazim
Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Lucas Black?
Lucas Black paling terkenal dengan NCIS, NCIS: New Orleans, Chicago Hope dan American Gothic.
Bila Lucas Black dilahirkan?
Lucas Black dilahirkan pada 29 November 1982. (Speake, Alabama, USA)
Berapakah umur Lucas Black?
Lucas Black berumur 43 tahun (lahir 29 November 1982).
Dikemas kini: 26 Oktober 2026 ·