★ 6.7
Production
Bernd Eichinger
Bernd Eichinger is vooral bekend van The Mists of Avalon, Wetten, dass..?, Hausmeister Krause – Ordnung muss sein en Die Harald Schmidt Show. Bernd Eichinger werd geboren op 11 april 1949. Bernd Eichinger overleed op 24 januari 2011 op 61-jarige leeftijd.
- Geboren
- 11 april 1949
- Geboorteplaats
- Neuburg an der Donau, Bavaria, Germany
- Overleden
- 24 januari 2011 (61 jaar)
Biografie
Bernd Eichinger was a German film producer, director and screenwriter.
Bekend van
Filmografie
- 2003Bewegte MännerCreator
- 2001The Mists of AvalonProducer
- 2001Vera BrühneProducer
- 1999maybrit illnerSelf
- 1999Hausmeister Krause – Ordnung muss seinProducer
- 1998Millionär gesucht! - Die SKL ShowSelf
- 1998Die Johannes B. Kerner ShowSelf
- 1995Die Harald Schmidt ShowSelf
- 1982MenschenSelf
- 1981Wetten, dass..?Self
- 1980Heut' abendSelf
- 1979Bayerischer FilmpreisSelf
- 1979NDR Talk ShowSelf
- 1979Theodor Chindler - Die Geschichte einer deutschen FamilieProducer
- 1977Hitler - Ein Film aus DeutschlandProducer
- 19743 nach 9Self
- 1964Grimme-PreisSelf
- 1948BambiSelf
Veelgestelde vragen
In welke films en series speelde Bernd Eichinger?
Bernd Eichinger is vooral bekend van The Mists of Avalon, Wetten, dass..?, Hausmeister Krause – Ordnung muss sein en Die Harald Schmidt Show.
Wanneer is Bernd Eichinger geboren?
Bernd Eichinger werd geboren op 11 april 1949. (Neuburg an der Donau, Bavaria, Germany)
Hoe oud is Bernd Eichinger?
Bernd Eichinger overleed op 24 januari 2011 op 61-jarige leeftijd.
Bijgewerkt: 25 oktober 2026 ·