★ 6.8
Crew
David Jacox
David Jacox este cunoscut mai ales pentru Arcașul, Supergirl, Peacemaker și DC's Legends of Tomorrow. David Jacox s-a născut pe 1 octombrie 1964. David Jacox are 62 ani (născut(ă) pe 1 octombrie 1964).
- Născut
- 1 octombrie 1964 (62 ani)
Biografie
David Jacox is a renowned stuntman and an actor.
Cunoscut pentru
Filmografie
- 2023Alert: Missing Persons UnitPasserby #1 (as David Jacox Jr.)
- 2022Alaska zilnicăTrucker Guy
- 2022PeacemakerStunts
- 2021Resident AlienStunt Coordinator
- 2021Mayor of KingstownAssociate Producer
- 2016DC's Legends of TomorrowCoroner
- 2016LunetistulWolf Hunter
- 2016A doua șansăFinch
- 2015SupergirlDriver
- 2012AlcatrazDog Walker
- 2012ArcașulGravano
- 1998Primul valStunts
Întrebări frecvente
În ce filme și seriale a jucat David Jacox?
David Jacox este cunoscut mai ales pentru Arcașul, Supergirl, Peacemaker și DC's Legends of Tomorrow.
Când s-a născut David Jacox?
David Jacox s-a născut pe 1 octombrie 1964.
Câți ani are David Jacox?
David Jacox are 62 ani (născut(ă) pe 1 octombrie 1964).
Actualizat: 25 octombrie 2026 ·