★ 8.2
Acting
David Lengel
David Lengel найбільше відомий за роботами: WandaVision, Доктор Хаус, Кобра Кай та Декстер. David Lengel народився 25 березня 1982 р.. David Lengel: 44 років (народився(-лася) 25 березня 1982 р.).
- Дата народження
- 25 березня 1982 р. (44 років)
- Місце народження
- Queens, New York, USA
Відомі роботи
Фільмографія
- 2024Agatha All AlongJones
- 2023Правдива брехняDoug
- 2022Single Drunk FemaleMarcus
- 2022Пем і ТомміTony
- 2021Marvel Studios AssembledSelf - Harold
- 2021WandaVisionHarold Proctor (a.k.a. Phil Jones)
- 2021За межами фантазіїMr. Barnett
- 2019Фатальний патрульWoW Host
- 2018Happy TogetherOfficer Clark
- 2018Кобра КайMailman
- 2017Raven's HomeDirector Kim
- 2016КолоніяMeticulously Groomed
- 2016ТрубкочудLou Scoopmaker
- 2016Просто немає слівTad
- 2016Це миWarren
- 2015СупермаркетTV Customer
- 2015Лікар КенPatient
- 2015РазомRay
- 2015Ґрейс і ФренкіManager
- 2015Детектив БосхLester Poole
- 2014СкорпіонGuide
- 2014Небезпечний ГенріJed
- 2013Фахівці сексуClyde
- 2013Рей ДонованTed
- 2012Зв’язокLab Tech
- 2012Оселя брехніRob 'Ratman' Rathman
- 2010БатькиParanoid Guy
- 2007айКарліJarvis
- 2007Private PracticeAnderson
- 2006ДекстерIT Man
- 2005Мислити як злочинецьBrain
- 2005WantedGuy
- 2005Всі ненавидять КрісаPizza Guy
- 2004Доктор ХаусVideo Director
- 2003Морська поліція: СпецвідділCarlton Laymer
Часті запитання
У яких фільмах і серіалах знімався David Lengel?
David Lengel найбільше відомий за роботами: WandaVision, Доктор Хаус, Кобра Кай та Декстер.
Коли народився David Lengel?
David Lengel народився 25 березня 1982 р.. (Queens, New York, USA)
Скільки років David Lengel?
David Lengel: 44 років (народився(-лася) 25 березня 1982 р.).
Оновлено: 26 жовтня 2026 р. ·