Acting
Ady Berber
Ady Berber se narodil 4. února 1913. Ady Berber zemřel(a) 3. ledna 1966 ve věku 52 let.
- Narození
- 4. února 1913
- Místo narození
- Vienna, Austria-Hungary [now Austria]
- Úmrtí
- 3. ledna 1966 (52 let)
Filmografie
Časté dotazy
Kdy se narodil Ady Berber?
Ady Berber se narodil 4. února 1913. (Vienna, Austria-Hungary [now Austria])
Kolik je Ady Berber let?
Ady Berber zemřel(a) 3. ledna 1966 ve věku 52 let.
Aktualizováno: 25. října 2026 ·