★ 7.6 Production
Bill Steinkellner
Bill Steinkellner je známý především z: Na zdraví, Teacher's Pet, Bob a The Upper Hand. Bill Steinkellner se narodil 5. února 1949. Bill Steinkellner je 77 let (nar. 5. února 1949).
- Narození
- 5. února 1949 (77 let)
Známý z
Filmografie
- 2000Teacher's PetExecutive Producer
- 1995Hope and GloriaCreator
- 1992BobCreator
- 1990The Upper HandStory
- 1982Na zdravíExecutive Producer
Časté dotazy
V jakých filmech a seriálech hrál Bill Steinkellner?
Bill Steinkellner je známý především z: Na zdraví, Teacher's Pet, Bob a The Upper Hand.
Kdy se narodil Bill Steinkellner?
Bill Steinkellner se narodil 5. února 1949.
Kolik je Bill Steinkellner let?
Bill Steinkellner je 77 let (nar. 5. února 1949).
Aktualizováno: 25. října 2026 ·