★ 7.9
Acting
Eric Deacon
Eric Deacon je známý především z: Pán času, Hlavní podezřelý, Casualty a Lovejoy. Eric Deacon se narodil 25. května 1950. Eric Deacon je 76 let (nar. 25. května 1950).
- Narození
- 25. května 1950 (76 let)
- Místo narození
- Oxford, Oxfordshire, England UK
Známý z
Filmografie
- 2001Murder in MindWriter
- 1994WycliffeNeil Innes
- 1992HeartbeatAlan Mansfield
- 1991Hlavní podezřelýDr. Gordon
- 1988Hard CasesRoss Kennedy
- 1986London's Burning
- 1986LovejoyDet. Insp. Hardwick
- 1986CasualtyPeter
- 1985Dempsey a MakepeaceováPaul Davis
- 1982Brookside
- 1982King's RoyalRobert King
- 1979MinderChris Lambert
- 1977Secret ArmyKlein
- 1976RentaghostBeethoven
- 1975SurvivorsSteve
- 1967ITV PlayhouseBilly
- 1963Pán časuMykros
Časté dotazy
V jakých filmech a seriálech hrál Eric Deacon?
Eric Deacon je známý především z: Pán času, Hlavní podezřelý, Casualty a Lovejoy.
Kdy se narodil Eric Deacon?
Eric Deacon se narodil 25. května 1950. (Oxford, Oxfordshire, England UK)
Kolik je Eric Deacon let?
Eric Deacon je 76 let (nar. 25. května 1950).
Aktualizováno: 25. října 2026 ·