★ 8.3
Acting
Derek Anthony
Derek Anthony je známý především z: Myšlenky zločince, Zákon gangu, Čarodějky a Námořní vyšetřovací služba. Derek Anthony se narodil 26. února 1970. Derek Anthony je 56 let (nar. 26. února 1970).
- Narození
- 26. února 1970 (56 let)
- Místo narození
- Cleveland Heights, Ohio, USA
Známý z
Filmografie
- 2025Kravaťáci LAJudge Tazartes
- 2025UrgentJean Samba
- 2024MatlockJudge Ennis Brand
- 2024The BaxtersCoach Himes
- 2015BoschNick Adams
- 2011BlackoutReiley
- 2010Zákon a pořádek: Los AngelesBomb Squad Guy
- 2008Zákon ganguDetective Goodman
- 2005Myšlenky zločinceCaptain Martin Savalas
- 2005Vražedná číslaSecurity Guard
- 2003L.A. DragnetBob Wilcox
- 2003Las Vegas: Kasino Surveillance Team Member
- 2003Námořní vyšetřovací službaNCIS Maintenance Worker Lennox Kincaid
- 2002Kriminálka MiamiJacobs
- 2001Lovci netvorůForensics Officer
- 1999AngelDying Black Man
- 1998ČarodějkySwarm General
- 1997Buffy, přemožitelka upírů Demon
- 1997Ally McBealováClerk
- 1997AdvokátiOfficer #1
- 1995Kancelářská krysaCounselor
- 1993FrasierPaul
Časté dotazy
V jakých filmech a seriálech hrál Derek Anthony?
Derek Anthony je známý především z: Myšlenky zločince, Zákon gangu, Čarodějky a Námořní vyšetřovací služba.
Kdy se narodil Derek Anthony?
Derek Anthony se narodil 26. února 1970. (Cleveland Heights, Ohio, USA)
Kolik je Derek Anthony let?
Derek Anthony je 56 let (nar. 26. února 1970).
Aktualizováno: 25. října 2026 ·