Patrick Walker

Acting

Patrick Walker

Patrick Walker je známý především z: Chirurgové, Záchranáři L. A., Marvel's Iron Fist a Doktoři. Patrick Walker se narodil 2. prosince 1992. Patrick Walker je 33 let (nar. 2. prosince 1992).

Narození
2. prosince 1992 (33 let)
Místo narození
Jacksonville, Florida, USA

Životopis

Patrick Walker was born to Nicole Micheau and Patrick Walker Sr. on December 2, 1992, in Jacksonville, Florida. He is known for Ambush (2023), The Resident (2018-2019), and Lessons in Chemistry (2023).

Známý z

Filmografie

Časté dotazy

V jakých filmech a seriálech hrál Patrick Walker?

Patrick Walker je známý především z: Chirurgové, Záchranáři L. A., Marvel's Iron Fist a Doktoři.

Kdy se narodil Patrick Walker?

Patrick Walker se narodil 2. prosince 1992. (Jacksonville, Florida, USA)

Kolik je Patrick Walker let?

Patrick Walker je 33 let (nar. 2. prosince 1992).

Aktualizováno: 24. října 2026 ·