Wally Patch

Acting

Wally Patch

Wally Patch je známý především z: Till Death Us Do Part, The Wednesday Play, King of the River a The Old Curiosity Shop. Wally Patch se narodil 26. září 1888. Wally Patch zemřel(a) 27. října 1970 ve věku 82 let.

Narození
26. září 1888
Místo narození
Willesden, Middlesex, England, UK
Úmrtí
27. října 1970 (82 let)

Známý z

Filmografie

Časté dotazy

V jakých filmech a seriálech hrál Wally Patch?

Wally Patch je známý především z: Till Death Us Do Part, The Wednesday Play, King of the River a The Old Curiosity Shop.

Kdy se narodil Wally Patch?

Wally Patch se narodil 26. září 1888. (Willesden, Middlesex, England, UK)

Kolik je Wally Patch let?

Wally Patch zemřel(a) 27. října 1970 ve věku 82 let.

Aktualizováno: 25. října 2026 ·