Roxane Duran

Acting

Roxane Duran

Roxane Duran er mest kendt for Interview with the Vampire, Parfume, Gerningsstedet og Riviera. Roxane Duran er født 27. januar 1993. Roxane Duran er 33 år (født 27. januar 1993).

Født
27. januar 1993 (33 år)
Fødested
Paris, France

Biografi

Roxane Duran is a French-Austrian actress.

Kendt for

Filmografi

Ofte stillede spørgsmål

Hvilke film og serier har Roxane Duran medvirket i?

Roxane Duran er mest kendt for Interview with the Vampire, Parfume, Gerningsstedet og Riviera.

Hvornår er Roxane Duran født?

Roxane Duran er født 27. januar 1993. (Paris, France)

Hvor gammel er Roxane Duran?

Roxane Duran er 33 år (født 27. januar 1993).

Opdateret: 25. oktober 2026 ·