★ 7.5
Acting
William Melling
William Melling er mest kendt for Kriminalkommissær Barnaby, Frankie Drake Mysteries, Smack the Pony og Fried. William Melling er født 30. november 1994. William Melling er 31 år (født 30. november 1994).
- Født
- 30. november 1994 (31 år)
- Fødested
- London, England, UK
Kendt for
Filmografi
- 2017Frankie Drake MysteriesEric Morrison
- 2015FriedJoe
- 2012BBC Comedy FeedsJoe
- 1999Smack the PonyChild
- 1997Kriminalkommissær BarnabyJosh Craven
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke film og serier har William Melling medvirket i?
William Melling er mest kendt for Kriminalkommissær Barnaby, Frankie Drake Mysteries, Smack the Pony og Fried.
Hvornår er William Melling født?
William Melling er født 30. november 1994. (London, England, UK)
Hvor gammel er William Melling?
William Melling er 31 år (født 30. november 1994).
Opdateret: 25. oktober 2026 ·