★ 7.9
Acting
Jay Brown
Jay Brown er mest kendt for The Witcher, Youngers, The Evolution of Black British Music og Big Bad World. Jay Brown er født 15. januar 1983. Jay Brown er 43 år (født 15. januar 1983).
- Født
- 15. januar 1983 (43 år)
- Fødested
- Wimbledon, London, England
Kendt for
Filmografi
- 2022The Evolution of Black British MusicSelf
- 2019The WitcherServadio
- 2013Big Bad WorldDean
- 2013YoungersBangs
Ofte stillede spørgsmål
Hvilke film og serier har Jay Brown medvirket i?
Jay Brown er mest kendt for The Witcher, Youngers, The Evolution of Black British Music og Big Bad World.
Hvornår er Jay Brown født?
Jay Brown er født 15. januar 1983. (Wimbledon, London, England)
Hvor gammel er Jay Brown?
Jay Brown er 43 år (født 15. januar 1983).
Opdateret: 25. oktober 2026 ·