Devon Terrell

Acting

Devon Terrell

Ο/Η Devon Terrell είναι γνωστός/ή κυρίως για: Cursed, The Assassin, Rap Sh!t και Good Cop/Bad Cop. Ο/Η Devon Terrell γεννήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 1992. Ο/Η Devon Terrell είναι 34 ετών (γεννήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 1992).

Γέννηση
23 Οκτωβρίου 1992 (34 ετών)
Τόπος γέννησης
Long Beach, California, USA

Βιογραφία

Devon Terrell is an Australian actor, best known for playing a young Barack Obama in the 2016 biographical film Barry and Arthur in the Netflix original series Cursed.

Γνωστός για

Φιλμογραφία

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιες ταινίες και σειρές έχει παίξει ο/η Devon Terrell;

Ο/Η Devon Terrell είναι γνωστός/ή κυρίως για: Cursed, The Assassin, Rap Sh!t και Good Cop/Bad Cop.

Πότε γεννήθηκε ο/η Devon Terrell;

Ο/Η Devon Terrell γεννήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 1992. (Long Beach, California, USA)

Πόσο χρονών είναι ο/η Devon Terrell;

Ο/Η Devon Terrell είναι 34 ετών (γεννήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 1992).

Ενημερώθηκε: 25 Οκτωβρίου 2026 ·