Greg Johnson

Acting

Greg Johnson

Ο/Η Greg Johnson είναι γνωστός/ή κυρίως για: Power Rangers, Ηρακλής: Τα Ταξίδια Ενός Θρύλου, Τα μυστήρια τού Μπρόκενγουντ και My Life Is Murder. Ο/Η Greg Johnson γεννήθηκε στις 30 Μαΐου 1959. Ο/Η Greg Johnson είναι 67 ετών (γεννήθηκε στις 30 Μαΐου 1959).

Γέννηση
30 Μαΐου 1959 (67 ετών)
Τόπος γέννησης
New Zealand

Γνωστός για

Φιλμογραφία

Συχνές ερωτήσεις

Σε ποιες ταινίες και σειρές έχει παίξει ο/η Greg Johnson;

Ο/Η Greg Johnson είναι γνωστός/ή κυρίως για: Power Rangers, Ηρακλής: Τα Ταξίδια Ενός Θρύλου, Τα μυστήρια τού Μπρόκενγουντ και My Life Is Murder.

Πότε γεννήθηκε ο/η Greg Johnson;

Ο/Η Greg Johnson γεννήθηκε στις 30 Μαΐου 1959. (New Zealand)

Πόσο χρονών είναι ο/η Greg Johnson;

Ο/Η Greg Johnson είναι 67 ετών (γεννήθηκε στις 30 Μαΐου 1959).

Ενημερώθηκε: 25 Οκτωβρίου 2026 ·