Dylan Postl

Acting

Dylan Postl

Dylan Postl tunnetaan parhaiten teoksista Raw, WWE Friday Night SmackDown, WWE NXT ja TNA iMPACT!. Dylan Postl on syntynyt 29. toukokuuta 1986. Dylan Postl on 40-vuotias (syntynyt 29. toukokuuta 1986).

Syntynyt
29. toukokuuta 1986 (40 v)
Syntymäpaikka
Oshkosh, Wisconsin, USA

Elämäkerta

Dylan Mark Postl is an American professional wrestler and actor. He is best known for his time in WWE under the ring name Hornswoggle. He debuted in WWE in 2006, allied with Finlay. Hornswoggle won the Cruiserweight Championship in its first stint, and then was revealed as Vince McMahon's bastard son, and was exposed as the Anonymous Raw General Manager who had controlled the Raw brand from June 21, 2010, to July 18, 2011. He also competed in Impact Wrestling.

Tunnettu teoksista

Filmografia

Usein kysytyt kysymykset

Missä elokuvissa ja sarjoissa Dylan Postl on esiintynyt?

Dylan Postl tunnetaan parhaiten teoksista Raw, WWE Friday Night SmackDown, WWE NXT ja TNA iMPACT!.

Milloin Dylan Postl on syntynyt?

Dylan Postl on syntynyt 29. toukokuuta 1986. (Oshkosh, Wisconsin, USA)

Kuinka vanha Dylan Postl on?

Dylan Postl on 40-vuotias (syntynyt 29. toukokuuta 1986).

Päivitetty: 25. lokakuuta 2026 ·