★ 8.3
Crew
Christopher Doyle
Christopher Doyle tunnetaan parhaiten teoksista Criminal Minds - FBI-tutkijat, Star Trek – Uusi sukupolvi, Star Trek: Deep Space Nine ja Sledge Hammer!. Christopher Doyle on syntynyt 26. joulukuuta 1950. Christopher Doyle on 75-vuotias (syntynyt 26. joulukuuta 1950).
- Syntynyt
- 26. joulukuuta 1950 (75 v)
- Syntymäpaikka
- Canyon Country, California, USA
Elämäkerta
Christopher Doyle is known for Scream 2 (1997), Last Man Standing (1996) and Hot Shots! (1991).
Tunnettu teoksista
Filmografia
- 2021A Captain's LogSelf
- 2010Kova Laki: Los AngelesHarry Rice
- 2005Criminal Minds - FBI-tutkijatRoscoe Gulch
- 1997Beyond Belief: Fact or FictionLowell Germain (segment "Blood Donor")
- 1997Oikeus ja kohtuusBruce Manning
- 1993Diagnosis: MurderBurly Man
- 1993Star Trek: Deep Space NineJem' Hadar Officer
- 1987Star Trek – Uusi sukupolviKlingon Assassin #2
- 1986MatlockMan
- 1986Sledge Hammer!Richard Sirod
Usein kysytyt kysymykset
Missä elokuvissa ja sarjoissa Christopher Doyle on esiintynyt?
Christopher Doyle tunnetaan parhaiten teoksista Criminal Minds - FBI-tutkijat, Star Trek – Uusi sukupolvi, Star Trek: Deep Space Nine ja Sledge Hammer!.
Milloin Christopher Doyle on syntynyt?
Christopher Doyle on syntynyt 26. joulukuuta 1950. (Canyon Country, California, USA)
Kuinka vanha Christopher Doyle on?
Christopher Doyle on 75-vuotias (syntynyt 26. joulukuuta 1950).
Päivitetty: 25. lokakuuta 2026 ·