Robert Silver

Acting

Robert Silver

Robert Silver tunnetaan parhaiten teoksista Weeds, Teho-osasto, Shield – Lain varjolla ja Kellarin kunkku. Robert Silver on syntynyt 24. maaliskuuta 1942. Robert Silver on 84-vuotias (syntynyt 24. maaliskuuta 1942).

Syntynyt
24. maaliskuuta 1942 (84 v)
Syntymäpaikka
USA

Tunnettu teoksista

Filmografia

Usein kysytyt kysymykset

Missä elokuvissa ja sarjoissa Robert Silver on esiintynyt?

Robert Silver tunnetaan parhaiten teoksista Weeds, Teho-osasto, Shield – Lain varjolla ja Kellarin kunkku.

Milloin Robert Silver on syntynyt?

Robert Silver on syntynyt 24. maaliskuuta 1942. (USA)

Kuinka vanha Robert Silver on?

Robert Silver on 84-vuotias (syntynyt 24. maaliskuuta 1942).

Päivitetty: 25. lokakuuta 2026 ·