★ 8.5
Acting
Eli Ham
Eli Ham tunnetaan parhaiten teoksista The Umbrella Academy, Reacher, Titans ja Hemlock Grove. Eli Ham on syntynyt 2. kesäkuuta 1982. Eli Ham on 44-vuotias (syntynyt 2. kesäkuuta 1982).
- Syntynyt
- 2. kesäkuuta 1982 (44 v)
- Syntymäpaikka
- Stratford, Ontario, Canada
Tunnettu teoksista
Filmografia
- 2023The Way HomeJasper Coyle
- 2022ReacherPrison Guard #1
- 2019The Umbrella AcademyDrug Dealer
- 2018TitansDeputy #2
- 2013Hemlock GroveDarryl
- 2009The ListenerRobber / Gunman
Usein kysytyt kysymykset
Missä elokuvissa ja sarjoissa Eli Ham on esiintynyt?
Eli Ham tunnetaan parhaiten teoksista The Umbrella Academy, Reacher, Titans ja Hemlock Grove.
Milloin Eli Ham on syntynyt?
Eli Ham on syntynyt 2. kesäkuuta 1982. (Stratford, Ontario, Canada)
Kuinka vanha Eli Ham on?
Eli Ham on 44-vuotias (syntynyt 2. kesäkuuta 1982).
Päivitetty: 25. lokakuuta 2026 ·