★ 8
Acting
Mark Elder
Mark Elder leginkább ezekről ismert: Symphony. Mark Elder születési dátuma: 1947. június 2.. Mark Elder 79 éves (született: 1947. június 2.).
- Született
- 1947. június 2. (79 éves)
- Születési hely
- Hexham, Northumberland, England
Életrajz
Knighted in June 2008.
Ismert művei
★ 8 Filmográfia
- 2011Symphony
Gyakori kérdések
Milyen filmekben és sorozatokban szerepelt Mark Elder?
Mark Elder leginkább ezekről ismert: Symphony.
Mikor született Mark Elder?
Mark Elder születési dátuma: 1947. június 2.. (Hexham, Northumberland, England)
Hány éves Mark Elder?
Mark Elder 79 éves (született: 1947. június 2.).
Frissítve: 2026. október 25. ·