Eric Idle

Acting

Eric Idle

Eric Idle paling terkenal dengan The Simpsons, Frasier, Pinky and the Brain dan Monty Python's Flying Circus. Eric Idle dilahirkan pada 29 Mac 1943. Eric Idle berumur 83 tahun (lahir 29 Mac 1943).

Lahir
29 Mac 1943 (83 tahun)
Tempat lahir
South Shields, County Durham, England, UK

Biografi

Eric Idle (born March 29, 1943) is an English comedian, actor, author, singer, writer, and comedic composer who wrote and performed as a member of the popular British comedy group Monty Python.

Terkenal dengan

Filemografi

Soalan lazim

Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Eric Idle?

Eric Idle paling terkenal dengan The Simpsons, Frasier, Pinky and the Brain dan Monty Python's Flying Circus.

Bila Eric Idle dilahirkan?

Eric Idle dilahirkan pada 29 Mac 1943. (South Shields, County Durham, England, UK)

Berapakah umur Eric Idle?

Eric Idle berumur 83 tahun (lahir 29 Mac 1943).

Dikemas kini: 25 Oktober 2026 ·