★ 7.2
Acting
Lars Simonsen
Lars Simonsen paling terkenal dengan The Rain, Bron/Broen, Forbrydelsen dan Bedrag. Lars Simonsen dilahirkan pada 19 September 1963. Lars Simonsen berumur 63 tahun (lahir 19 September 1963).
- Lahir
- 19 September 1963 (63 tahun)
- Tempat lahir
- Odense, Danmark
Terkenal dengan
Filemografi
- 2018The RainFrederik
- 2018KrigerForsvarsminister
- 2017Med på noderneSig selv
- 2016BedragUlrik
- 2011Bron/BroenSebastian
- 2009LivvagterneJørgen Friis
- 2009LærkevejThomas
- 2008SommerLars
- 2007ForbrydelsenPeter Lassen
- 2003ForsvarProfessor Estrup
- 2001Mit liv som BentFrank Lands, Ulla Karins kæreste
- 2000RejseholdetFlemming, faderen
- 2000Skjulte sporCarsten Hansen
- 1992MørklægningBoom
- 1991LandsbyenThomas Jonsen
- 1985Jane HorneyJonas
Soalan lazim
Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Lars Simonsen?
Lars Simonsen paling terkenal dengan The Rain, Bron/Broen, Forbrydelsen dan Bedrag.
Bila Lars Simonsen dilahirkan?
Lars Simonsen dilahirkan pada 19 September 1963. (Odense, Danmark)
Berapakah umur Lars Simonsen?
Lars Simonsen berumur 63 tahun (lahir 19 September 1963).
Dikemas kini: 25 Oktober 2026 ·