Manu Van Acker

Acting

Manu Van Acker

Manu Van Acker paling terkenal dengan Eurovision Song Contest, De Slimste Mens ter Wereld, Nonkels dan Scheire en de Schepping. Manu Van Acker dilahirkan pada 16 Julai 1999. Manu Van Acker berumur 27 tahun (lahir 16 Julai 1999).

Lahir
16 Julai 1999 (27 tahun)
Tempat lahir
Oostende, Flandern, Belgien

Terkenal dengan

Filemografi

Soalan lazim

Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Manu Van Acker?

Manu Van Acker paling terkenal dengan Eurovision Song Contest, De Slimste Mens ter Wereld, Nonkels dan Scheire en de Schepping.

Bila Manu Van Acker dilahirkan?

Manu Van Acker dilahirkan pada 16 Julai 1999. (Oostende, Flandern, Belgien)

Berapakah umur Manu Van Acker?

Manu Van Acker berumur 27 tahun (lahir 16 Julai 1999).

Dikemas kini: 25 Oktober 2026 ·