★ 7.1
Acting
Robert Gallinowski
Robert Gallinowski paling terkenal dengan Kleo, Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, Dogs of Berlin dan Tatort. Robert Gallinowski dilahirkan pada 3 Oktober 1969. Robert Gallinowski meninggal dunia pada 28 Mac 2023 ketika berumur 53 tahun.
- Lahir
- 3 Oktober 1969
- Tempat lahir
- Aachen, Germany
- Meninggal dunia
- 28 Mac 2023 (53 tahun)
Biografi
Robert Gallinowski was born in 1969. He was an actor, known for Berlin '36 (2009), Frei nach Plan (2007) and Bastard! (2002).
Terkenal dengan
Filemografi
- 2023German GeniusArtan
- 2022KleoBöttger
- 2019Der Bulle und das BiestBodo Schrammler
- 2019Das QuartettRolf Torberg
- 2018Dogs of BerlinJohann Henkenmaier
- 2018Jenny: Echt gerechtSEK-Leiter
- 2018Arthurs GesetzMario Wystrazewski
- 2016Die Spezialisten – Im Namen der OpferDetlef Wolf
- 2015Die KanzleiHansen
- 2015Der Bozen KrimiErich Dombacher
- 2013VERBRECHEN nach Ferdinand von SchirachGericke
- 2013HeldtKlaus Fehrichs
- 2012Letzte Spur BerlinUdo Hessler
- 2011Finn ZehenderChristoph Meier
- 2009SOKO StuttgartArmin Weber
- 2009StralsundWojtek Klamm
- 2009FlemmingRoman Wujack
- 2007Deadline – Jede Sekunde zähltHarald Söller
- 2007KDD - KriminaldauerdienstHorst Schneidewind
- 2006Unter anderen UmständenUlrich Wolf
- 2006Commissario LaurentiBekim/Adem
- 2006Der KriminalistMichael de Soto
- 2006Kommissar StolbergGregor Kaminski
- 2004Einmal Bulle, immer BulleLars Hartung
- 2003SOKO KölnMartin Barrel
- 2003Kommissarin LucasJens Schweiger
- 2001SOKO LeipzigJohannes Kammler
- 2000Donna LeonLeonardo Bianchi
- 1999SK KölschWim Braun
- 1996Alarm für Cobra 11 - Die AutobahnpolizeiPaul Brandt
- 1995BalkoBach
- 1995WilsbergFrank Albers
- 1994Im Namen des GesetzesAchim Funke
- 1994Ein starkes TeamHartmut Jenke
- 1993Bella BlockGuido Voss
- 1992Wolffs RevierFrank
- 1981Ein Fall für zweiKommissar Becker
- 1971Polizeiruf 110Tommy Schroth
- 1970TatortWalter Hansen
Soalan lazim
Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Robert Gallinowski?
Robert Gallinowski paling terkenal dengan Kleo, Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, Dogs of Berlin dan Tatort.
Bila Robert Gallinowski dilahirkan?
Robert Gallinowski dilahirkan pada 3 Oktober 1969. (Aachen, Germany)
Berapakah umur Robert Gallinowski?
Robert Gallinowski meninggal dunia pada 28 Mac 2023 ketika berumur 53 tahun.
Dikemas kini: 25 Oktober 2026 ·