★ 8.1
Acting
Verónica Forqué
Verónica Forqué paling terkenal dengan La que se avecina, Días de Navidad, El hormiguero dan La resistencia. Verónica Forqué dilahirkan pada 1 Disember 1955. Verónica Forqué meninggal dunia pada 13 Disember 2021 ketika berumur 66 tahun.
- Lahir
- 1 Disember 1955
- Tempat lahir
- Madrid, Madrid, Spain
- Meninggal dunia
- 13 Disember 2021 (66 tahun)
Terkenal dengan
Filemografi
- 2023Pobre DiabloRose
- 2019Días de NavidadAdela
- 2018Maestros de la costuraInvitada
- 2018Capítulo 0
- 2018La resistenciaInvitada
- 2017Dani&Flo con Lara ÁlvarezSelf - Interviewee
- 2016El hombre de tu vidaPilar
- 2016MasterChef CelebritySelf - Contestant
- 2007La que se avecinaTeresa Sáenz de Tejada
- 2006El hormigueroSelf - Guest
- 2003La vida de RitaRita
- 1999El Club de la ComediaMonologuista
- 1995Pepa y PepePepa
- 1990Eva y Adán. Agencia matrimonial
- 1985Platos RotosLoli
- 1983El Jardín de Venus
- 1982Ramón y CajalSilveria Fañanás García
- 1976Curro JiménezNieves
Soalan lazim
Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Verónica Forqué?
Verónica Forqué paling terkenal dengan La que se avecina, Días de Navidad, El hormiguero dan La resistencia.
Bila Verónica Forqué dilahirkan?
Verónica Forqué dilahirkan pada 1 Disember 1955. (Madrid, Madrid, Spain)
Berapakah umur Verónica Forqué?
Verónica Forqué meninggal dunia pada 13 Disember 2021 ketika berumur 66 tahun.
Dikemas kini: 25 Oktober 2026 ·