★ 7.4 Production
Christopher Simon
Christopher Simon paling terkenal dengan Lovejoy, Tales of the Unexpected, The Bill dan Ultimate Force. Christopher Simon dilahirkan pada 5 Jun 1963. Christopher Simon berumur 63 tahun (lahir 5 Jun 1963).
- Lahir
- 5 Jun 1963 (63 tahun)
- Tempat lahir
- Sydney, New South Wales, Australia
Terkenal dengan
Filemografi
- 2004The Long FirmEddie
- 2002Ultimate Force
- 1998Maisie RaineGary Parsons
- 1998Supply and DemandDC Mikey Da Souza
- 1986LovejoyAbdel
- 1984The Bill
- 1979Tales of the UnexpectedHussein
Soalan lazim
Filem dan siri apa yang dilakonkan oleh Christopher Simon?
Christopher Simon paling terkenal dengan Lovejoy, Tales of the Unexpected, The Bill dan Ultimate Force.
Bila Christopher Simon dilahirkan?
Christopher Simon dilahirkan pada 5 Jun 1963. (Sydney, New South Wales, Australia)
Berapakah umur Christopher Simon?
Christopher Simon berumur 63 tahun (lahir 5 Jun 1963).
Dikemas kini: 25 Oktober 2026 ·