James Maxwell

Acting

James Maxwell

James Maxwell is vooral bekend van Doctor Who, The Avengers, The Saint en Rumpole of the Bailey. James Maxwell werd geboren op 14 juni 1931. James Maxwell overleed op 5 september 1979 op 48-jarige leeftijd.

Geboren
14 juni 1931
Geboorteplaats
Worcester, Massachusetts, USA
Overleden
5 september 1979 (48 jaar)

Bekend van

Filmografie

Veelgestelde vragen

In welke films en series speelde James Maxwell?

James Maxwell is vooral bekend van Doctor Who, The Avengers, The Saint en Rumpole of the Bailey.

Wanneer is James Maxwell geboren?

James Maxwell werd geboren op 14 juni 1931. (Worcester, Massachusetts, USA)

Hoe oud is James Maxwell?

James Maxwell overleed op 5 september 1979 op 48-jarige leeftijd.

Bijgewerkt: 25 oktober 2026 ·