Sacha Bourdo

Acting

Sacha Bourdo

Sacha Bourdo is vooral bekend van Les Misérables, Dérapages en Marc Eliot. Sacha Bourdo werd geboren op 8 januari 1962. Sacha Bourdo is 64 jaar oud (geboren op 8 januari 1962).

Geboren
8 januari 1962 (64 jaar)
Geboorteplaats
Oryol, Orlovskaya oblast, RSFSR, USSR [now Russia]

Bekend van

Filmografie

Veelgestelde vragen

In welke films en series speelde Sacha Bourdo?

Sacha Bourdo is vooral bekend van Les Misérables, Dérapages en Marc Eliot.

Wanneer is Sacha Bourdo geboren?

Sacha Bourdo werd geboren op 8 januari 1962. (Oryol, Orlovskaya oblast, RSFSR, USSR [now Russia])

Hoe oud is Sacha Bourdo?

Sacha Bourdo is 64 jaar oud (geboren op 8 januari 1962).

Bijgewerkt: 25 oktober 2026 ·