Dan Dailey

Acting

Dan Dailey

Dan Dailey is vooral bekend van The Alfred Hitchcock Hour, The Odd Couple, Here's Lucy en What's My Line?. Dan Dailey werd geboren op 14 december 1915. Dan Dailey overleed op 16 oktober 1978 op 62-jarige leeftijd.

Geboren
14 december 1915
Geboorteplaats
New York, New York, USA
Overleden
16 oktober 1978 (62 jaar)

Biografie

Daniel James Dailey Jr. was an American dancer and actor.

Description above from the Wikipedia article Dan Dailey, licensed under CC-BY-SA, full list of contributors on Wikipedia.

Bekend van

Filmografie

Veelgestelde vragen

In welke films en series speelde Dan Dailey?

Dan Dailey is vooral bekend van The Alfred Hitchcock Hour, The Odd Couple, Here's Lucy en What's My Line?.

Wanneer is Dan Dailey geboren?

Dan Dailey werd geboren op 14 december 1915. (New York, New York, USA)

Hoe oud is Dan Dailey?

Dan Dailey overleed op 16 oktober 1978 op 62-jarige leeftijd.

Bijgewerkt: 25 oktober 2026 ·