★ 8.2
Directing
Michael Dinner
Michael Dinner is vooral bekend van Grey's Anatomy, The Blacklist, Sons of Anarchy en Silo. Michael Dinner werd geboren op 20 mei 1953. Michael Dinner is 73 jaar oud (geboren op 20 mei 1953).
- Geboren
- 20 mei 1953 (73 jaar)
Biografie
Michael Dinner is an American director, producer, and screenwriter for television. Prior to his TV career, he was a recording artist for Fantasy Records.
Bekend van
Filmografie
- —The LineProducer
- 2023Justified: City PrimevalExecutive Producer
- 2023SiloExecutive Producer
- 2020Amazing StoriesDirector
- 2019Blood & TreasureDirector
- 2019UnbelievableDirector
- 2018Mayans M.C.Director
- 2017Electric DreamsExecutive Producer
- 2017ManhuntDirector
- 2016The Get DownDirector
- 2015Sneaky PeteDirector
- 2013The BlacklistDirector
- 2013Masters of SexDirector
- 2012The Mob DoctorExecutive Producer
- 2010JustifiedDirector
- 2009The BeastDirector
- 2008Sons of AnarchyDirector
- 2007Bionic WomanProducer
- 2006KidnappedDirector
- 2005Grey's AnatomyDirector
- 2005InvasionDirector
- 2003Karen SiscoDirector
- 2003Mister SterlingDirector
- 2000The $treetProducer
- 1998Fantasy IslandDirector
- 1997DellaventuraDirector
- 1996Early EditionProducer
- 1994Chicago HopeProducer
- 1990Law & OrderDirector
- 1988The Wonder YearsDirector
- 1982American PlayhouseDirector
Veelgestelde vragen
In welke films en series speelde Michael Dinner?
Michael Dinner is vooral bekend van Grey's Anatomy, The Blacklist, Sons of Anarchy en Silo.
Wanneer is Michael Dinner geboren?
Michael Dinner werd geboren op 20 mei 1953.
Hoe oud is Michael Dinner?
Michael Dinner is 73 jaar oud (geboren op 20 mei 1953).
Bijgewerkt: 25 oktober 2026 ·