L

Serie

Local Edition

▶ Waar te kijken

Local Edition is een serie (—) die voor het eerst werd uitgezonden in —. Er is momenteel geen legale kijkoptie bekend voor Local Edition in Nederland. Kom later terug of wijzig je land.

Waar kan ik Local Edition kijken

📍 Nederland

Er is nog geen legale kijkoptie bekend in Nederland. Kies een ander land in het menu.

Streaminggegevens geleverd door JustWatch.

Verhaal

Local Edition was a five-minute newscast covering community interest stories from the Cadillac, Manistee, Ludington, and Traverse City, Michigan areas. The newscast aired throughout the day at 24 minutes past the hour as an insert on HLN via Charter Communications cable channel 63, and was available on demand on Charter digital cable channel 1. Local Edition was produced independently by Freelancer Productions.

Veelgestelde vragen

Waar kan ik Local Edition kijken?

Er is momenteel geen legale kijkoptie bekend voor Local Edition in Nederland. Kom later terug of wijzig je land.

Is Local Edition afgelopen?

Ja, Local Edition is afgelopen.

Wat moet ik kijken als ik Local Edition leuk vond?

Vond je Local Edition leuk? Probeer dan Detroiters, This Hour Has 22 Minutes, Naked and Afraid XL en Lou Grant.

Vond je dit leuk? Kijk dan ook

Bijgewerkt: 26 oktober 2026 ·