Daus Separo

Acting

Daus Separo

Daus Separo jest najbardziej znany z Jodoh Wasiat Bapak 3, OB i Jodoh Wasiat Bapak Reborn. Daus Separo urodził się 11 lutego 1972. Daus Separo ma 54 lat (ur. 11 lutego 1972).

Data urodzenia
11 lutego 1972 (54 lat)
Miejsce urodzenia
Jakarta, Indonesia

Biografia

Daus Separo is an Indonesian comedian and actor.

Znany z

Filmografia

Najczęstsze pytania

W jakich filmach i serialach grał Daus Separo?

Daus Separo jest najbardziej znany z Jodoh Wasiat Bapak 3, OB i Jodoh Wasiat Bapak Reborn.

Kiedy urodził się Daus Separo?

Daus Separo urodził się 11 lutego 1972. (Jakarta, Indonesia)

Ile lat ma Daus Separo?

Daus Separo ma 54 lat (ur. 11 lutego 1972).

Zaktualizowano: 25 października 2026 ·