★ 7.8
Acting
Chris Alcaide
Chris Alcaide jest najbardziej znany z The Outer Limits, Perry Mason, Gunsmoke i The Fugitive. Chris Alcaide urodził się 22 października 1923. Chris Alcaide zmarł(a) 30 czerwca 2004 w wieku 80 lat.
- Data urodzenia
- 22 października 1923
- Miejsce urodzenia
- Youngstown, Ohio, USA
- Data śmierci
- 30 czerwca 2004 (80 lat)
Biografia
Chris Alcaide (October 22, 1923 – June 30, 2004) was an American film and TV actor renowned for his work in Westerns and crime-thrillers, where he often played intimidating sheriffs and henchmen due to his stature and voice.
Znany z
Filmografia
- 1968Land of the GiantsSgt. Arnak
- 1967Hondo
- 1965Run for Your Life1st Killer
- 1965The Big ValleyHorse Thief
- 1965Branded
- 1964Daniel BooneFlathead Joseph
- 1963The Greatest Show on Earth
- 1963The FugitiveLt. Horvath
- 1963The Dakotas
- 1963The Outer LimitsColonel Danvers
- 1962The VirginianCowhand
- 1960Tate
- 1960The Tall ManJoe Durango
- 1959RawhideCraddock
- 1959Black SaddleBill Logan
- 1959Laramie
- 1959Law of the PlainsmanWolf
- 1958Bronco
- 1958Wanted: Dead or AliveBull Sherman
- 1958The Rifleman
- 1958Lawman
- 1958The Texan
- 1958Sheriff of CochiseMarko Corbin
- 1957Trackdown
- 1957Perry MasonJerry Morrow
- 1957Have Gun, Will Travel
- 1957Richard Diamond, Private DetectiveFirst Thug
- 1957SugarfootClay Horton
- 1957Panic!
- 1957Official Detective
- 1957MaverickTony Cadiz
- 1956Dick Powell's Zane Grey TheatreMorgan
- 1956State Trooper
- 1955Cheyenne
- 1955GunsmokeBarnes
- 1955The Adventures of ChampionRustler
- 1955Buffalo Bill, Jr.
- 1953I Led Three Lives
- 1951The Adventures of Kit Carson
Najczęstsze pytania
W jakich filmach i serialach grał Chris Alcaide?
Chris Alcaide jest najbardziej znany z The Outer Limits, Perry Mason, Gunsmoke i The Fugitive.
Kiedy urodził się Chris Alcaide?
Chris Alcaide urodził się 22 października 1923. (Youngstown, Ohio, USA)
Ile lat ma Chris Alcaide?
Chris Alcaide zmarł(a) 30 czerwca 2004 w wieku 80 lat.
Zaktualizowano: 25 października 2026 ·