Alan Curtis

Acting

Alan Curtis

Alan Curtis jest najbardziej znany z Doctor Who, Rewolwer i melonik, Święty i Coronation Street. Alan Curtis urodził się 31 lipca 1930. Alan Curtis zmarł(a) 18 lutego 2021 w wieku 90 lat.

Data urodzenia
31 lipca 1930
Miejsce urodzenia
Coulsdon, Surrey, England, UK
Data śmierci
18 lutego 2021 (90 lat)

Znany z

Filmografia

Najczęstsze pytania

W jakich filmach i serialach grał Alan Curtis?

Alan Curtis jest najbardziej znany z Doctor Who, Rewolwer i melonik, Święty i Coronation Street.

Kiedy urodził się Alan Curtis?

Alan Curtis urodził się 31 lipca 1930. (Coulsdon, Surrey, England, UK)

Ile lat ma Alan Curtis?

Alan Curtis zmarł(a) 18 lutego 2021 w wieku 90 lat.

Zaktualizowano: 26 października 2026 ·