★ 6.9
Acting
Michael MacKenzie
Michael MacKenzie jest najbardziej znany z Karen Pirie, Edge of Darkness, Blake's 7 i Hamish Macbeth. Michael MacKenzie urodził się 1 stycznia 1943. Michael MacKenzie ma 83 lat (ur. 1 stycznia 1943).
- Data urodzenia
- 1 stycznia 1943 (83 lat)
- Miejsce urodzenia
- Scotland - UK
Biografia
Michael MacKenzie is a Scottish actor born in 1943.
Znany z
Filmografia
- 2022Karen PirieGary Wheeler
- 2014Scot SquadCalder Campbell
- 1995Hamish MacbethFerdie McLopez
- 1994Cardiac ArrestDr. Graham Turner
- 1986Piotr Wielki
- 1985Mussolini: The Untold StoryAmafi
- 1985Edge of DarknessGolfer
- 1983The Fourth ArmSgt. 'Grive' Cameron
- 1978Blake's 7Dainer
- 1970Ace of WandsTarot
- 1969Doctor in the House
Najczęstsze pytania
W jakich filmach i serialach grał Michael MacKenzie?
Michael MacKenzie jest najbardziej znany z Karen Pirie, Edge of Darkness, Blake's 7 i Hamish Macbeth.
Kiedy urodził się Michael MacKenzie?
Michael MacKenzie urodził się 1 stycznia 1943. (Scotland - UK)
Ile lat ma Michael MacKenzie?
Michael MacKenzie ma 83 lat (ur. 1 stycznia 1943).
Zaktualizowano: 25 października 2026 ·