★ 6.2
Acting
Hans Quest
Hans Quest jest najbardziej znany z Miejsce zbrodni, Derrick, Der Alte i Das Traumschiff. Hans Quest urodził się 20 sierpnia 1915. Hans Quest zmarł(a) 29 marca 1997 w wieku 81 lat.
- Data urodzenia
- 20 sierpnia 1915
- Miejsce urodzenia
- Herford, Germany
- Data śmierci
- 29 marca 1997 (81 lat)
Znany z
Filmografia
- 1994BlankeneseNikolas Nicholaison
- 1989Forsthaus FalkenauMax Grassmann
- 1985Ein Heim für TiereFritz Grahl
- 1984Weißblaue Geschichten
- 1981Das TraumschiffDr. Steinbrinker
- 1978SOKO MünchenSteinberg
- 1977Der AlteKonrad Löhr
- 1977Polizeiinspektion 1Museumsdirektor Huber
- 1976Der AnwaltProf. Weinstedt
- 1974DerrickProfessor Siebach
- 1972Manolescu - Die fast wahre Biographie eines GaunersDirector
- 1971Dalli DalliSelf - Contestant
- 1971Graf LucknerPjotr
- 1970Miejsce zbrodniMorton
- 1969Der KommissarLehrer
- 1969Gestern gelesenDr. Gabriel
- 1968Der Mann, der keinen Mord begingDirector
- 1967Graf Yoster gibt sich die EhreSeñor Montedor
- 1966Pater BrownBankdirektor Canby
- 1965Die SchlüsselThomas Quayle
- 1964Gut gefragt ist halb gewonnenSelf
- 1964Tim Frazer - Der Fall SalingerDirector
- 1963HafenpolizeiWalter Becher
- 1963Tim FrazerDirector
- 1962Das HalstuchDirector
- 1960Es ist soweitDirector
Najczęstsze pytania
W jakich filmach i serialach grał Hans Quest?
Hans Quest jest najbardziej znany z Miejsce zbrodni, Derrick, Der Alte i Das Traumschiff.
Kiedy urodził się Hans Quest?
Hans Quest urodził się 20 sierpnia 1915. (Herford, Germany)
Ile lat ma Hans Quest?
Hans Quest zmarł(a) 29 marca 1997 w wieku 81 lat.
Zaktualizowano: 25 października 2026 ·