★ 8
Acting
Michael Beck
Michael Beck jest najbardziej znany z Babylon 5, Strażnik Teksasu, Napisała: Morderstwo i JAG - Wojskowe Biuro Śledcze. Michael Beck urodził się 4 lutego 1949. Michael Beck ma 77 lat (ur. 4 lutego 1949).
- Data urodzenia
- 4 lutego 1949 (77 lat)
- Miejsce urodzenia
- Memphis, Tennessee, USA
Biografia
John Michael Beck Taylor (born February 4, 1949), commonly known as Michael Beck, is an American actor, perhaps best known for his role as Swan in the 1979 film, The Warriors.
Znany z
Filmografia
- 1999Babylon 5: KrucjataMr. Jones
- 1996Nash BridgesAdult Bobby Bridges
- 1995JAG - Wojskowe Biuro ŚledczeSenator Carter Innes
- 1994Babylon 5Abel Horn
- 1994Robin's HoodsDet. Stephen DeCosta
- 1993Strażnik TeksasuAdam McGuire
- 1993Diagnoza morderstwoFrank Waldeck
- 1987Houston KnightsLevon Lundy
- 1984Napisała: MorderstwoDanny Schubert
- 1984CelebrityT.J. Luther
- 1980Alcatraz: The Whole Shocking StoryClarence Carnes
- 1978HolocaustHans Helms
Najczęstsze pytania
W jakich filmach i serialach grał Michael Beck?
Michael Beck jest najbardziej znany z Babylon 5, Strażnik Teksasu, Napisała: Morderstwo i JAG - Wojskowe Biuro Śledcze.
Kiedy urodził się Michael Beck?
Michael Beck urodził się 4 lutego 1949. (Memphis, Tennessee, USA)
Ile lat ma Michael Beck?
Michael Beck ma 77 lat (ur. 4 lutego 1949).
Zaktualizowano: 25 października 2026 ·