Ruby Blaine

Acting

Ruby Blaine

Ruby Blaine s-a născut pe 28 august 1903. Ruby Blaine a murit pe 31 mai 1976, la vârsta de 72 ani.

Născut
28 august 1903
Locul nașterii
Hutchinson, Kansas, USA
Decedat
31 mai 1976 (72 ani)

Biografie

Ruby Blaine was an American film actress of the silent era.

Filmografie

Întrebări frecvente

Când s-a născut Ruby Blaine?

Ruby Blaine s-a născut pe 28 august 1903. (Hutchinson, Kansas, USA)

Câți ani are Ruby Blaine?

Ruby Blaine a murit pe 31 mai 1976, la vârsta de 72 ani.

Actualizat: 25 octombrie 2026 ·