★ 7.7
Acting
Ανδρέας Ανδρεόπουλος
Ανδρέας Ανδρεόπουλος este cunoscut mai ales pentru Οι Τρεις Χάριτες, Η Λάμψη, Ο Επισκέπτης της Ομίχλης și Στον αστερισμό της γραβάτας. Ανδρέας Ανδρεόπουλος s-a născut pe 29 august 1964. Ανδρέας Ανδρεόπουλος are 62 ani (născut(ă) pe 29 august 1964).
- Născut
- 29 august 1964 (62 ani)
- Locul nașterii
- Αθήνα, Ελλάδα
Cunoscut pentru
Filmografie
- 1998ΑπιστίεςΠέτρος
- 1993Στον αστερισμό της γραβάταςAlexis Papapetrou
- 1991Η ΛάμψηΤίμος Δράκος #2
- 1991Ο Επισκέπτης της ΟμίχληςΧάρης
- 1990Οι Τρεις ΧάριτεςΣταύρος
Întrebări frecvente
În ce filme și seriale a jucat Ανδρέας Ανδρεόπουλος?
Ανδρέας Ανδρεόπουλος este cunoscut mai ales pentru Οι Τρεις Χάριτες, Η Λάμψη, Ο Επισκέπτης της Ομίχλης și Στον αστερισμό της γραβάτας.
Când s-a născut Ανδρέας Ανδρεόπουλος?
Ανδρέας Ανδρεόπουλος s-a născut pe 29 august 1964. (Αθήνα, Ελλάδα)
Câți ani are Ανδρέας Ανδρεόπουλος?
Ανδρέας Ανδρεόπουλος are 62 ani (născut(ă) pe 29 august 1964).
Actualizat: 23 octombrie 2026 ·