Gavin Mitchell

Acting

Gavin Mitchell

Gavin Mitchell este cunoscut mai ales pentru Still Game, Annika, Infracțiunea și Monarch of the Glen. Gavin Mitchell s-a născut pe 16 decembrie 1964. Gavin Mitchell are 61 ani (născut(ă) pe 16 decembrie 1964).

Născut
16 decembrie 1964 (61 ani)
Locul nașterii
Glasgow, Scotland

Biografie

Gavin Mitchell (born 16 December 1964) is a Scottish actor and comedian.

Cunoscut pentru

Filmografie

Întrebări frecvente

În ce filme și seriale a jucat Gavin Mitchell?

Gavin Mitchell este cunoscut mai ales pentru Still Game, Annika, Infracțiunea și Monarch of the Glen.

Când s-a născut Gavin Mitchell?

Gavin Mitchell s-a născut pe 16 decembrie 1964. (Glasgow, Scotland)

Câți ani are Gavin Mitchell?

Gavin Mitchell are 61 ani (născut(ă) pe 16 decembrie 1964).

Actualizat: 25 octombrie 2026 ·