★ 7.8
Acting
Don Mitchell
Don Mitchell найбільше відомий за роботами: I Dream of Jeannie, Чаклунка, Диво-жінка та CHiPs. Don Mitchell народився 17 березня 1943 р.. Don Mitchell помер(ла) 8 грудня 2013 р. у віці 70 років.
- Дата народження
- 17 березня 1943 р.
- Місце народження
- Houston, Texas, USA
- Дата смерті
- 8 грудня 2013 р. (70 років)
Відомі роботи
Фільмографія
- 1986Matlock
- 1977CHiPsTyrone
- 1975Диво-жінкаDr. Samson
- 1975Medical StoryDr. Curtis
- 1969The Bold Ones: The New DoctorsMark Sanger
- 1967IronsideMark Sanger
- 1966Tarzan
- 1965I Dream of JeannieSergeant
- 1964ЧаклункаPoliceman
- 1963The FugitiveLaborer
- 1963Mr. NovakChuck
- 1962The VirginianPrivate Martin
Часті запитання
У яких фільмах і серіалах знімався Don Mitchell?
Don Mitchell найбільше відомий за роботами: I Dream of Jeannie, Чаклунка, Диво-жінка та CHiPs.
Коли народився Don Mitchell?
Don Mitchell народився 17 березня 1943 р.. (Houston, Texas, USA)
Скільки років Don Mitchell?
Don Mitchell помер(ла) 8 грудня 2013 р. у віці 70 років.
Оновлено: 25 жовтня 2026 р. ·