Roberto Cano

Acting

Roberto Cano

Roberto Cano jest najbardziej znany z Regreso a la guaca, La sustituta, Cochina envidia i Azúcar. Roberto Cano urodził się 5 lutego 1973. Roberto Cano ma 53 lat (ur. 5 lutego 1973).

Data urodzenia
5 lutego 1973 (53 lat)
Miejsce urodzenia
Bogotá, Colombia

Znany z

Filmografia

Najczęstsze pytania

W jakich filmach i serialach grał Roberto Cano?

Roberto Cano jest najbardziej znany z Regreso a la guaca, La sustituta, Cochina envidia i Azúcar.

Kiedy urodził się Roberto Cano?

Roberto Cano urodził się 5 lutego 1973. ( Bogotá, Colombia)

Ile lat ma Roberto Cano?

Roberto Cano ma 53 lat (ur. 5 lutego 1973).

Zaktualizowano: 26 października 2026 ·